MECZOWE PRZEKĄSKI. Zagryź emocje przekąskami w wersji light.


Na pewno większość z Was lubi piłkę nożną i będzie oglądać euro 2016, więc dla tych co zamierzają przysiąść przed telewizorem mamy fajna alternatywę meczowych przekąsek.

Wiadomo jak jest mecz to są chipsy, popcorn, cola lub piwo. Alternatywy dla piwa nie znalazłyśmy, bo to byłoby ciężkie, więc meczowym piwoszom wybaczamy. Jednak skoro już pijecie piwo, które samo w sobie jest kaloryczne to może warto chociaż przekąski zamienić na wersję light?

Oto nasze propozycje meczowych przekąsek:

PIECZONY JARMUŻ - zamiast chipsów

Jarmuż zamiast chipsów?! TAK! My jarmużu nie znosimy, ale spróbowałyśmy go upiec. Smakuje zupełnie inaczej i naprawdę w smaku przypomina chipsy!

PUDDING CHIA - przekąska na słodkoJeśli preferujecie przekąski w słodkiej wersji to mamy dla Was coś w naszych narodowych barwach! Przepis pochodzi od Oli Chajewskiej, która wygrała nasz konkurs na facebooku. Smaczne i proste do przygotowania, a w dodatku cieszy oczy.
MOHITO VIRGIN Na orzeźwienie, dla tych co jednak z piwa postanowili zrezygnować lub jako alternatywa dla słodkich napoi.

Wszystkie przekąski są szybkie, smaczne, proste i ZDROWE. Na pewno zasmakują Wam i Waszym bliskim lub znajomym, z którymi będziecie spędzać meczowe wieczory.

Share this:

Dyskusja

0 komentarzy:

Prześlij komentarz